Fotografování: hygienicko-epidemiologické opatření

28.05.2020 (13:23)

  FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ  V MŠ   Informace pro rodiče dětí, které od 11. 5. 2020 nenastoupily do MŠ a do termínu focení do školky nenastoupí.   Pokud máte zájem o focení Vašeho dítěte ….

PEZ

17.11.2016 (16:49)

 Vážení rodiče,

naše školka se účastní výtvarné soutěže "PEZ - Sportujeme rádi"

Téma sport a pohybová aktivita - které děti ztvárnily ve svých výtvarných pracích, jsme vybrali a odeslali do soutěže o hodnotné ceny.

1. místo Průlezky na zahradu Little Tikes

2. místo 3 krabice Lego Duplo

3. místo 2 krabice Lego Duplo

 O hlavním vítězi soutěže rozhodne odborná porota, která bude hodnotit především nápaditost a kreativitu zpracování.Další dvě ceny jsou připraveny pro výherce, kteří vzejdou z hlasování veřejnosti – díla mateřských škol s nejvíce hlasy. Všechna soutěžní díla jsou zveřejněna na webových stránkách a hlasuje se pro vybranou obci.

 

www.pez.cz/skolky

 

Prosíme o Vaše hlasy, které nám pomohou získat některou z cen.

Hlasovat můžet od 11. 11. do 9. 12. 2016

můžete hlasovat z počítačů, tabletů i chytrých telefonů :-) z pc z práce, od babiček, tetiček....

 

 

 Zpět na hlavní stranu | Archiv aktualit

Kouzelné proměny přírody očima dětí

Školní vzdělávací program zahrnuje všechny vzdělávací oblasti RVP PV a je zaměřen na problematiku základních životních podmínek a s nimi souvisejících přírodních živlů (slunce, země, vzduch, oheň, voda). Bližší info zde

Personál „Sluníčka“

Mateřská škola je čtyřtřídní. Dvě třídy navštěvují děti ve věku od 2,5 do 4 let a druhé dvě třídy děti od 4 do 7 let věku.

Mateřská škola Moravská Nová Ves má v současné době 21 zaměstnanců, z toho 8 pedagogických pracovnic, 2 asistentky a provozní zaměstnance (uklízečky, vedoucí ŠJ, kuchařky a údržbáře).

 

Areál „Sluníčka“

Areál mateřské školy se nachází na okraji vesnice, v poměrně klidné ulici, vedle něho je po jedné straně hřiště, které využívají i děti mateřské školy. Součástí areálu je zahrada se třemi pískovišti, prolézačkami, skluzavkami a vyba-
vením pro pohybové aktivity dětí, s možností provádění výtvarných či dramatických činností
při pobytu venku.